Вудилище Favorite X1 X1-602H
Відео 3 |
Favorite X1 X1-602H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite X1 X1-602H
Спінінг Favorite X1 602H 1.83m 12-36g Ex.Fast,1693.04.22 | 1 720 грн. |
Спінінг Favorite X1 602H 1.83m 12-36г | 1 870 грн. |
Вудилище Favorite X1 1.83m 12-36g (602H) | 1 870 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →