Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y 255/40 R20 101 Y 255/40 R20 101 Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y
Усі ціни 15 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 (255/40R20 101Y) | 8 225 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y XL | 10 667 грн. |
GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 255/40R20 101Y | 9 128 грн. |
GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y | 8 928 грн. |
GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 (255/40R20 101Y) | 8 875 грн. |
ще 10 пропозицій
0 2 5 22 |
При +/- рівною ціною, Dunlop Grandtrek AT (всесезонна) пробіг близько 70тис. км, з урахуванням останніх зим, можна їздити цілий рік... Як альтернативу, купую Pirelli Scorpion Werde. Індекс зносостійкості 600 . Очікуваний пробіг 100 тис. км Розмірність 255/50R19 103Y на ML250. Дорогу тримає нормально, за +5 дубова. Швидке зношування. Вистачило на 20 місяців, пробіг менше 40тис. км. Експлуатація міська. Висока ціна ERIK GAUS: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/55 R19 107W більше року |
Показано 1 з 35 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y | від 8 014 грн. | 15 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/40 R20 101Y Audi | від 7 849 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →