Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107W
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107W
Усі ціни 10 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV (235/60R18 107W) | 6 481 грн. |
GOODYEAR Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 235/60R18 107W | 6 371 грн. |
Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 235/60R18 107W | 6 340 грн. |
GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 235/60 R18 107W | 6 425 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 235/60 R18 107W | 6 400 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107W
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107W |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 103W | від 5 856 грн. | 2 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V | від 5 748 грн. | 28 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V Jaguar/Land Rover | від 5 855 грн. | 18 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107W | від 6 340 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107W Alfa Romeo | від 6 450 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →