Літня шина Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W
Yokohama Advan Sport V105 235/60 ZR18 107W | 7 222 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W XL | 6 580 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W 0H601811W | 6 311 грн. |
Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W | 6 748 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W
Ціни на Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 103V | від 5 080 грн. | 7 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 103V Mercedes-Benz | від 5 075 грн. | 9 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V105 235/60 R18 107W | від 6 311 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →