Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H
Усі ціни 12 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (245/40R18 93H) | 4 848 грн. |
Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 245/40R18 93H | 5 285 грн. |
GOODYEAR Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 245/40R18 93H | 5 310 грн. |
GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 245/40R18 93H | 5 097 грн. |
GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H | 4 690 грн. |
ще 7 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H | від 4 690 грн. | 12 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93H Audi | від 4 740 грн. | 19 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40 R18 93Y | від 4 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →