Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y
Усі ціни 26 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y XL | 5 170 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (245/45R18 100Y) | 6 577 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 ZR18 100Y XL J 100090654 | 7 664 грн. |
Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 245/45R18 100Y | 6 422 грн. |
GOODYEAR Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 3 245/45R18 100Y | 6 517 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 96W | від 5 143 грн. | 41 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 96W Seal | від 5 183 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100W | від 9 448 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100W Mercedes-Benz | від 7 993 грн. | 2 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y | від 4 515 грн. | 26 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y BMW/Mini | від 7 467 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y Mercedes-Benz | від 5 430 грн. | 16 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y Run Flat | від 6 050 грн. | 12 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/45 R18 100Y Run Flat Mercedes-Benz | від 8 141 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →