Всесезонна шина Goodyear Fortera HL 265/50 R20 107T
Виберіть розмір шин
Goodyear Fortera HL 265/50 R20 107T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Fortera HL 265/50 R20 107T
Усі ціни 16 →Goodyear Fortera HL 265/50 R20 107T | 9 387 грн. |
Goodyear Fortera HL 265/50 R20 107T | 8 930 грн. |
Всесезонные шины Goodyear Fortera HL 265/50 R20 107T 1000379022 | 9 339 грн. |
Goodyear Fortera HL (265/50R20 107T) | 9 265 грн. |
Goodyear Fortera HL 265/50 R20 107T | 9 356 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →