Зимова шина Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H
Усі ціни 8 →Goodyear Ultra Grip SUV (255/55R18 109H) | 5 626 грн. |
GOODYEAR Зимова шина GOODYEAR UltraGrip SUV 255/55R18 109H | 5 614 грн. |
Зимова шина GOODYEAR UltraGrip SUV 255/55R18 109H | 5 533 грн. |
Goodyear UltraGrip SUV 255/55 R18 109H | 10 488 грн. |
Goodyear Ultra Grip SUV (255/55R18 109H) | 5 806 грн. |
ще 3 пропозиції
Рекомендую не перекачивать . Жосткая получится амортизацыя. Резина тихая, хорошо балансируется, тормозит машина одинаково хоть сухой или мокрый асфальт. Гарантия от официальных диллеров на розрывы и шишки. Езжу на Рено Дастер 1.5 дизель. Расход топлива между летней и этой зимней резиной ОДИНАКОВЫЙ !!! плавно идет на резкое ускорение. користуюся Goodyear Ultra Grip SUV місяць і більше |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H
Ціни на Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H | від 5 533 грн. | 8 пропозицій | ||
Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H BMW/Mini | від 5 874 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H Run Flat | від 5 917 грн. | 8 пропозицій | ||
Goodyear Ultra Grip SUV 255/55 R18 109H Run Flat BMW/Mini | від 7 872 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →