Всесезонна шина Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q
Відео 32Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q 255/65 R19 114 Q 255/65 R19 114 Q Land Rover |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q
Усі ціни 23 →Всесезонные шины Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q XL 1001760616 | 7 570 грн. |
Goodyear Wrangler DuraTrac (255/65R19 114Q) | 7 497 грн. |
GOODYEAR Всесезонна шина GOODYEAR WRANGLER DuraTrac 255/65R19 114Q | 7 455 грн. |
Всесезонна шина GOODYEAR WRANGLER DuraTrac 255/65R19 114Q | 7 347 грн. |
GoodYear Wrangler DuraTrac (255/65R19 114Q) | 7 455 грн. |
ще 18 пропозицій
0 0 4 20 |
В эксплуатации били и гудричи и купера , эта лучше Если есть сомнения АТ или МТ , она для Вас! На морозе не дубеет, легкая , приличная проходимость и мягкая. Эксплуатируется на Тойоте хайлакс. Стоимость немного завышена, но протектор выше других АТ рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q
Ціни на Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q |
---|---|---|---|---|
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q | від 7 262 грн. | 23 пропозиції | ||
Goodyear Wrangler DuraTrac 255/65 R19 114Q Land Rover | від 7 125 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо