Ковзани GRAF SKATES Super 200
GRAF SKATES Super 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Super 200
Усі ціни 6 →Ковзани GRAF Super 200 підліткові, Розмір 36, чорний сірий, G200-JR-36 | 2 692 грн. |
Ковзани GRAF Super 200 підліткові, Розмір 35, чорний\сірий, G200-JR-35 | 2 692 грн. |
Ковзани GRAF Super 200 підліткові, Розмір 37, чорний\сірий, G200-JR-37 | 2 692 грн. |
Ковзани GRAF Super 200 підліткові, Розмір 33, чорний\сірий, G200-JR-33 | 2 692 грн. |
Ковзани GRAF Super 200 підліткові, Розмір 38, чорний\сірий, G200-JR-38 | 2 692 грн. |
Хокейні ковзани GRAF Super 200 Jr Юніорські | 3 358 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →