Ковзани GRAF SKATES Prestige
GRAF SKATES Prestige |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Prestige
Усі ціни 21 →Ковзани GRAF Prestige black дорослі, Розмір 8.0 L (41), чорний, PRESTIGE-M | 13 913 грн. |
Ковзани GRAF Prestige white дорослі, леза Lausanne, Розмір 3.5 M (34.5), б | 11 598 грн. |
Ковзани GRAF Prestige Crystal white дорослі, Розмір 6.5 L (39), білий, PRE | 13 620 грн. |
Ковзани GRAF Prestige white дорослі, леза Lausanne, Розмір 2.0 M (33), біл | 11 598 грн. |
Ковзани GRAF Prestige Crystal white дорослі, Розмір 6.0 L (38), білий, PRE | 13 620 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →