Ковзани GRAF SKATES Ultra F-10
GRAF SKATES Ultra F-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Ultra F-10
Усі ціни 7 →Ковзани GRAF Ultra F-10 підліткові, Розмір 37, чорний\білий, F10-JR-37 | 3 203 грн. |
Ковзани GRAF Ultra F-10 підліткові, Розмір 38, чорний\білий, F10-JR-38 | 3 203 грн. |
Ковзани GRAF Ultra F-10 підліткові, Розмір 36, чорний\білий, F10-JR-36 | 3 203 грн. |
Ковзани GRAF Ultra F-10 підліткові, Розмір 34, чорний\білий, F10-JR-34 | 3 203 грн. |
Ковзани GRAF Ultra F-10 дорослі, Розмір 46, чорний/білий, F10-46 | 3 603 грн. |
Хокейні ковзани GRAF Ultra F-10 Jr Юніорські | 3 950 грн. |
Хокейні ковзани GRAF Ultra F-10 Sr Дорослі | 4 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →