Змішувач Grohe Costa L 24480001 (24480000)
Фото 4 |
Grohe Costa L 24480001 |
|
Аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Costa L 24480001
Усі ціни 9 →Змішувач для біде Grohe Costa L (24480001) 24480001 | 6 864 грн. |
Grohe Grohe Costa L Змішувач для біде, двовентильний - 24480001 | 5 464 грн. |
Змішувач для біде Grohe Costa L 24480001 | 7 476 грн. |
Смеситель для биде Grohe Costa 24480001 | 9 360 грн. |
Змішувач для біде, двохвентильний Grohe Costa L (колір - хром) (24480001) | 11 160 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →