Змішувач Grohe Blue Home 31455001
Фото 3 |
Grohe Blue Home 31455001 |
|
Змішувач з функцією очищення водопровідної води. Сенсорні кнопки для трьох видів фільтрованої
і газованої питної води (негазована, середньогазована, газована). Забезпечує 3 л охолодженої води в годину
Потрібні вентиляційні отвори нижньої частини кухонної шафи. Окремі водотоки для питної водопровідної води
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Home 31455001
Усі ціни 12 →Змішувач для кухні Grohe Blue Home хром 31455001 | 84 459 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Grohe Blue Home 31455001 | 84 460 грн. |
Змішувач для кухонної мийки GROHE Blue Home 31455001 | 59 365 грн. |
Grohe Blue 31455001 | 89 240 грн. |
Кухонний змішувач зі стартовим пакетом GROHE Blue Home (31455001) | 92 700 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →