Кухонна мийка Grohe K700 31578SD0 464x464
Фото 9 |
Grohe K700 31578SD0 |
|
Мийка має шумоізоляційні накладку на дні чаші. В комплекті автоматичний сміттєзбірник з дистанційним управлінням, завдяки якому ви можете витягти пробку, не опускаючи руку в брудну воду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe K700 31578SD0 464x464
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K700 31578SD0 матова + Кухонний зм | 21 398 грн. |
Кухонна мийка Grohe EX Sink 31578SD0 K700 SD00031121 | 18 999 грн. |
Мийка для кухні Grohe 1 чаша, матова, в рівень зі стільницею 31578SD0 | 30 825 грн. |
Кухонная мойка с нержавеющей стали Grohe K700 31578SD0 матовая | 15 100 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Grohe K700 31578SD0 матова | 24 500 грн. |
Модификації Grohe K700 31578SD0
Ціни на Grohe K700 31578SD0 |
---|---|---|---|---|
Grohe K700 31578SD0 464x464 | від 15 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Grohe K700 31579SD0 564x464 | від 15 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Grohe K700 31580SD0 864x464 | від 17 500 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →