Змішувач Grohe Plus 23844003
Grohe Plus 23844003 |
|
З обмежувачем температури води. Система швидкого монтажу. AquaGuide: регульований аератор.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Plus 23844003
Усі ціни 9 →Змішувач для раковини Grohe Plus L-Size 23844003 | 15 930 грн. |
Змішувач Grohe Plus 23844003 | 15 930 грн. |
Смеситель однорычажный для кухни Grohe Plus L-Size 23844003 | 9 867 грн. |
Grohe Plus Dn15 L 23844003 | 10 560 грн. |
Смеситель для умывальника Grohe Plus 23844003 471766 | 15 930 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →