Верхній душ Hansgrohe Raindance Select S 240 EcoSmart 26470000
Фото 8 |
Hansgrohe Raindance Select S 240 EcoSmart 26470000 |
|
Перемикання струменя за допомогою кнопки Select на верхньому душі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 240 EcoSmart 26470000
Усі ціни 12 →Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE SELECT S ECOSMART 26470000 | 25 019 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE SELECT S ECOSMART 26470000 | 24 651 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINDANCE SELECT S 240 2jet ECOSMART / настінний / б | 24 651 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet Eco Smart z ramieniem 390 mm chrom 2 | 16 080 грн. |
Hansgrohe Raindance Select S 240 2jet Eco Smart z ramieniem 390 mm chrom 2 | 16 482 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →