Душова система Grohe Rainshower System 210 27967000
Grohe Rainshower System 210 27967000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower System 210 27967000
Душова стійка Grohe Rainshower System 210 27967000 | 22 888 грн. |
Душева система GROHE RAINSHOWER System 210 27967000 | 21 750 грн. |
Душевая система GROHE RAINSHOWER System 210 27967000 | 16 399 грн. |
Душевая система с термостатом Grohe Rainshower 27967000 | 14 500 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Rainshower System 210 27967000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →