Верхній душ Hansgrohe Raindance S 27478000
Hansgrohe Raindance S 27478000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance S 27478000
Усі ціни 6 →Верхній душ дощ Hansgrohe Raindance S Ø180 мм 27478000 | 23 108 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Raindance S 180мм латунний хром 27478 | 23 456 грн. |
Hansgrohe Raindance Air Głowica 27478000 | 15 880 грн. |
Hansgrohe Raindance Air Głowica 27478000 | 16 277 грн. |
Hansgrohe Raindance Air Głowica 27478000 | 16 674 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Raindance S 180мм латунний хром 27478 | 23 456 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance S 27478000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →