Ручна лійка Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26550000
Відео 2Фото 11 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26550000 |
|
SmartTip: вибір режиму струменя одним натисканням пальця (на кільце круглої кнопки). Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби.
RainStart: ручний душ завжди починає роботу з режиму Rain. Універсальне кріплення, що підходить до будь-якого стандартного шланга. Система SpeedClean проти вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube 26550000
Душова лійка Grohe Rainshower Smartactive Cube 130 3 типи струменя хром 26 | 3 510 грн. |
Лійка для душу Grohe Rainshower Smartactive 130 Cube (колір - хром), 3 вид | 3 510 грн. |
Ручний душ Grohe RAINSHOWER Smartactive Cube 130 (26550000) 26550000 | 3 510 грн. |
Grohe Лійка для ручного душу Grohe Rainshower Smartactive Cube 130 2655000 | 3 510 грн. |
Ручна лійка для душу GROHE Rainshower Smartactive Cube 130 26550000 | 3 510 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →