Душова система Hansgrohe Crometta S 240 27270000
Hansgrohe Crometta S 240 27270000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta S 240 27270000
Усі ціни 18 →Душова система Hansgrohe Crometta S 240 1jet Showerpipe Reno 27270000 | 14 550 грн. |
Душова система Hansgrohe Crometta S 240 27270000 | 13 269 грн. |
Душова система без змішувача HANSGROHE Crometta S 240мм латунна хром 27270 | 16 123 грн. |
Душова система Hansgrohe CROMETTA S 240 1jet Showerpipe Reno (27270000) 27 | 14 550 грн. |
Душова система Hansgrohe Crometta S 240 1jet Showerpipe Reno EcoSmart (272 | 14 550 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta S 240 27270000:
- Перемикач на 2 положення (ручний/верхній душ)
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →