Заглибний насос Grundfos SBA 3-35 A
Фото 3 |
Grundfos SBA 3-35 A поплавковий вимикач 3 м³/год 30 м 3 м³/год 35 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos SBA 3-35 A
Grundfos SBA 3-35 AW 92713065 | 30 175 грн. |
Grundfos SBA 3-35 A Pompa zatpialna z pływakiem 92713060 | 36 400 грн. |
Grundfos SBA 3-35 A Pompa zatpialna z pływakiem 92713060 | 37 310 грн. |
anonim
18 травня 2016, 07:33
Так нужен расширительный бак или нет? #
Прочитал отзывы, так и не понял, надо ли расширительный бак? Получается без бака всё работает, но через месяц насос может сгореть, так как часто включается...
Модифікації моделі:
- Модель SB 3-45 M — поставляється без поплавкового вимикача
- Модель SB 3-45 AW — поставляється з поплавковим вимикачем і гнучким всмоктуючим шлангом з плаваючим сітчастим фільтром
Модификації Grundfos SBA 3-35 A
Ціни на Grundfos SBA 3-35 A |
---|---|---|---|---|
Grundfos SBA 3-45 A | від 25 040 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos SBA 3-35 A | від 30 175 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →