Заглибний насос Grundfos Unilift CC 7
Фото 3 |
Grundfos Unilift CC 7 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos Unilift CC 7
Grundfos Unilift CC7-A1 96280968 | 10 113 грн. |
Grundfos Grundfos Unilift CC7 - A1 (96280968) 96280968 | 12 642 грн. |
Занурювальний дренажний насос Grundfos Unilift CC7-A1 (96280968) | 12 505 грн. |
Дренажний насос Grundfos Unilift CC7-M1 220-240/50 10m SCH 96280967 | 9 659 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель з індексом M1 — поставляється без поплавкового вимикача
- Модель з індексом А1 — поставляється з поплавковим вимикачем
Модификації Grundfos Unilift CC 7
Ціни на Grundfos Unilift CC 7 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift CC 5 | від 8 172 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos Unilift CC 7 | від 9 659 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos Unilift CC9-A1 | від 12 342 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →