Заглибний насос Grundfos SBA 3-45 A
Фото 3 |
Grundfos SBA 3-45 A поплавковий вимикач 3 м³/год 30 м 3 м³/год 35 м |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Купити Grundfos SBA 3-45 A
Усі ціни 8 →Grundfos SBA 3-45 A 92713068 | 26 666 грн. |
Grundfos Grundfos SBA 3-45 A (97896290) 97896290 | 33 334 грн. |
Grundfos SBA 3-45 A Pompa zatpialna z pływakiem 92713068 | 25 040 грн. |
Grundfos SBA 3-45 A Pompa zatpialna z pływakiem 92713068 | 25 666 грн. |
Grundfos SBA 3-45 AW 92713101 | 32 445 грн. |
Данець Grundfos SBA 3-45 A — це заглибна помпа універсального призначення від «акули» галузі насосного обладнання. Модель застосовується для підйому води з великої глибини (до 10 м) і забезпечення роботи побутових систем водопостачання, засобів поливу садово-городніх угідь, відкачування чистої води з дощових накопичувачів.
Версія А
Версія насоса з додатковим символом А в кінці повного імені забезпечена автовимикачем поплавкового типу і сітчастим фільтром з перфорацією порядку 1 мм. Просочується крізь пори виключно чиста вода з мінімальною кількістю механічних суспензій найменшого калібру, що оберігає помпу від передчасного виходу з ладу.
Пропускна здатність
Робоче колесо насоса приводиться в обертання силами електромотора потужністю 1050 Вт. Пропускна здатність Grundfos SBA 3-45 A становить 3000 л/год, при тому, що пристрій створює напір до 30 м. На користь пристрою також говорить практично безшумна робота на благо перекачування водних мас в побутових або господарських потребах.
На сторожі захисту
Істотно «похитує» функціональні можливості агрегата блок вбудованої автоматики. Штатно ж модель комплектується датчиком захисту від перевантаження і температурними сенсорами, які зупиняють роботу насоса в разі перегріву і автоматично відновлюють її, коли показники повертаються до норми. Цінник на дітище Grundfos трохи «кусається», однак і рівних по універсальності застосування пристрою практично не знайти.
- Модель SB 3-45 M — поставляється без поплавкового вимикача
- Модель SB 3-45 AW — поставляється з поплавковим вимикачем і гнучким всмоктуючим шлангом з плаваючим сітчастим фільтром
Модификації Grundfos SBA 3-45 A
Ціни на Grundfos SBA 3-45 A |
---|---|---|---|---|
Grundfos SBA 3-45 A | від 25 040 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos SBA 3-35 A | від 30 175 грн. | 3 пропозиції |