Заглибний насос Grundfos Unilift KP 350-AV1
Grundfos Unilift KP 350-AV1 поплавковий вимикач 11.2 м³/год 8 м 14 м³/год 9 м |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Купити Grundfos Unilift KP 350-AV1
Усі ціни 9 →Дренажний насос для грязной воды Grundfos Unilift KP350-M-1 кабель (013N13 | 24 716 грн. |
Grundfos Unilift KP 350-AV1 013N1400 | 22 216 грн. |
Grundfos Grundfos Unilift KP-350 M1 (013N1300) 013N1300 | 24 716 грн. |
Grundfos Unilift Kp 350 Av1 013N1900 | 38 200 грн. |
Grundfos Unilift Kp 350 Av1 013N1900 | 39 155 грн. |
Насоси під знаком данської бренду Grundfos відомі на світовому ринку більше семи десятиліть. Модель підвищеної надійності Unilift KP 350-AV1 обійдеться недешево, але сповна відпрацює сплачені гроші в перспективі.
Універсал
Данець підкуповує універсальністю у використанні. Йому байдуже побутові і виробничі стоки (за умови «перекачування» рідин з абразивними частками діаметром не більше 10 мм), вузькі колодязі і жорсткі умови праці. Всі деталі насоса, які перебувають у контакті із зовнішнім середовищем, відлиті з нержавіючої хромонікелевої сталі. Також сталевим є робоче колесо агрегата, що перебуває «під прикриттям» зовнішнього сітчастого фільтра.
Контроль рівня
Модель з буквеним позначенням AV в повному неймінгу озброєна «з коробки» вертикальним реле рівня. Поплавок відповідає за автоматичне увімкнення та вимкнення помпи залежно від наповнення обслуговуваного резервуара водою, чи то вигрібна яма, каналізаційний колодязь, басейн, підтоплене приміщення або штучна водойма. У режимі «на повну котушку» за годину крізь помпу перекачується до 14 кубометрів рідини.
На совість
Grundfos Unilift KP 350-AV1 підтримує працездатність за температури середовища 50 °С з короткочасними відхиленнями до 70 °С протягом не більше 2 хв. Кабель живлення до насоса має довжину 10 м. На таку ж максимальну глибину агрегат здатний «пірнути» всередину колодязя. Модель зроблена на совість, відмінно справляється з функціональними обов'язками, не підкачає в скрутну хвилину і задовольнить всі забаганки користувачів в побуті.
- Моделі з маркуванням KP 350 M1 постачаються без поплавкового вимикача
Модификації Grundfos Unilift KP 350-AV1
Ціни на Grundfos Unilift KP 350-AV1 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift KP 250-AV1 | від 15 172 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos Unilift KP 350-AV1 | від 19 278 грн. | 9 пропозицій |