Заглибний насос Grundfos Unilift AP 12.40.06.1
Grundfos Unilift AP 12.40.06.1 продуктивні 17.5 м³/год 11 м 230 В кабель 10 м18 м³/год 13 м 230 В кабель 10 м21 м³/год 13 м 230 В 24 м³/год 15 м 230 В кабель 10 м34.9 м³/год 16 м 230 В кабель 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grundfos Unilift AP 12.40.06.1
Ціни на Grundfos Unilift AP 12.40.06.1 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift AP 12.40.04 | від 36 532 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.06.1 | від 37 255 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1 | від 38 493 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.08 | від 30 752 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.50.11 | від 41 640 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →