Заглибний насос Grundfos KPC 300A (98851055)
Grundfos KPC 300A поплавковий вимикач 13 м³/год 7 м 16 м³/год 11 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos KPC 300A
Дренажний насос Grundfos KPC 300A 1x220-240 V (98863989) 98863989 | 6 826 грн. |
Grundfos KPC 300A 98851053 | 6 446 грн. |
Grundfos Grundfos KPC 300A (98863989) 98863989 | 9 185 грн. |
Модификації Grundfos KPC 300A
Ціни на Grundfos KPC 300A |
---|---|---|---|---|
Grundfos KPC 300A | від 6 446 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos KPC 600A | від 9 078 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →