Заглибний насос Grundfos Unilift AP 12.40.06.3
Очікується у продажу 23 999 грн. Тип: занурювальний дренажний насос; Призначення: брудна вода; Макс. продуктивність (л/год): 18000; Макс. напір (м): 13; Максимальний розмір частинок (мм): 12; Потужність двигуна (Вт): 900; Клас захисту (IP): 68; Країна походження бренду: Данія; Матеріал крильчатки / шнека: нержавіюча сталь |
Grundfos Unilift AP 12.40.06.3 продуктивні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Grundfos Unilift AP 12.40.06.3
Ціни на Grundfos Unilift AP 12.40.06.3 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift AP 12.40.04 | від 36 532 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.06.1 | від 37 255 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1 | від 38 493 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.40.08 | від 30 752 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos Unilift AP 12.50.11 | від 41 640 грн. | 7 пропозицій |