Заглибний насос Grundfos Unilift APG.40.10.1 (92616890)
Grundfos Unilift APG.40.10.1 12.6 м³/год 230 В 12.6 м³/год 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos Unilift APG.40.10.1
Grundfos UNILIFT APG.40.10.1 1x230V SCH | 38 909 грн. |
Grundfos Grundfos Unilift APG.40.10.1 (92616890) | 46 864 грн. |
Grundfos UNILIFT APG.40.10.1 1x230V No Plug CW | 38 909 грн. |
Модификації Grundfos Unilift APG.40.10.1
Ціни на Grundfos Unilift APG.40.10.1 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift APG.40.10.1 | від 38 909 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos Unilift APG.40.10.3 | від 38 909 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →