Заглибний насос Grundfos Unilift KP 250-A-1
Grundfos Unilift KP 250-A-1 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos Unilift KP 250-A-1
Усі ціни 10 →Насос для води Grundfos KP250-A-1 220-230 В (012H1600) 012H1600 | 17 415 грн. |
Grundfos Unilift KP 250-A-1 012H1600 | 15 092 грн. |
Grundfos Grundfos Unilift KP 250 A1 (012H1600) 012H1600 | 17 415 грн. |
Дренажний насос Grundfos Unilift KP 250-A1 | 17 345 грн. |
Насос для брудної води Grundfos Unilift KP 250-A1 (012H1800) 012H1800 | 20 382 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Grundfos Unilift KP 250-A-1
Ціни на Grundfos Unilift KP 250-A-1 |
---|---|---|---|---|
Grundfos Unilift KP 150-A-1 | від 12 556 грн. | 11 пропозицій | ||
Grundfos Unilift KP 250-A-1 | від 14 736 грн. | 10 пропозицій | ||
Grundfos Unilift KP 350-A-1 | від 19 197 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →