Заглибний насос Grundfos SB 3-35 M
Фото 3 |
Grundfos SB 3-35 M 3 м³/год 35 м 3 м³/год 45 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos SB 3-35 M
Усі ціни 6 →Grundfos SB 3-35 AW 92712336 | 26 377 грн. |
Grundfos SB 3-35 A Pompa zatpialna z pływakiem 92712333 | 31 200 грн. |
Grundfos SB 3-35 A Pompa zatpialna z pływakiem 92712333 | 31 980 грн. |
Grundfos SB 3-35 A 92712333 | 20 680 грн. |
Grundfos SB 3-35 M Pompa zatpialna bez pływaka 92712331 | 32 040 грн. |
Grundfos SB 3-35 M Pompa zatpialna bez pływaka 92712331 | 32 841 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель SB 3-35 A — поставляється з поплавковим вимикачем
- Модель SB 3-35 AW — поставляється з поплавковим вимикачем і гнучким всмоктуючим шлангом з плаваючим сітчастим фільтром
Модификації Grundfos SB 3-35 M
Ціни на Grundfos SB 3-35 M |
---|---|---|---|---|
Grundfos SB 3-35 M | від 20 680 грн. | 6 пропозицій | ||
Grundfos SB 3-45 M | від 33 160 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →