Варильна поверхня ELEYUS Nota 60 WH E білий
Фото 7 |
ELEYUS Nota 60 WH E білий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Nota 60 WH E білий
Усі ціни 35 →ELEYUS NOTA 60 WH EF | 4 376 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Nota 60 WH EF | 4 300 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS NOTA 60 WH EF | 4 153 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus NOTA 60 WH EF | 4 569 грн. |
Варочная поверхность Eleyus NOTA 60 WH EF | 4 576 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Nota 60 WH E
Ціни на ELEYUS Nota 60 WH E |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Nota 60 BG E бежевий | від 3 775 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Nota 60 WH E білий | від 3 775 грн. | 37 пропозицій | ||
ELEYUS Nota 60 IS E нержавіюча сталь | від 4 220 грн. | 20 пропозицій | ||
ELEYUS Nota 60 BL E чорний | від 3 680 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →