Комп'ютерне крісло GT Racer X-801A
Відео 2Фото 14 |
GT Racer X-801A |
|
Комфортабельне офісне крісло з просунутим механізмом гойдання спинки, підлокітниками, що налаштовуються, підтримкою попереку, регульованим підголівником, міцною металевою хрестовиною і якісним газліфтом. Призначений для людей зростом до 195 см, які проводять багато часу перед монітором (не встаючи). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на офісних працівників, програмістів та тестувальників, дизайнерів, веб-розробників, монтажерів відео, редакторів та копірайтерів.
Також підійде геймерам. Офісне крісло GT Racer X-801A має тканинну оббивку сидіння, а спинка виконана сітчастим матеріалом. Міцна полімерна сітка пропускає повітря і дає користувачеві можливість тривалий час перебувати в кріслі навіть у спеку. Конструкція спинки та сидіння сприяють формуванню правильної посадки та мінімізують відчуття втоми. Поперекова підтримка дає опору для нижнього відділу спини. За бажання можна відхилити спинку до 120° і користуватися механізмом гойдання, розслаблюючи спину в перерві. Для регулювання висоти використовується газліфт, що відповідає за плавний підйом та опускання крісла (від 50 до 58 см). Максимальне навантаження на крісло може досягати 150 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Купити GT Racer X-801A
Усі ціни 45 →Офисное кресло GT Racer X-801A Gray (W-80) | 17 999 грн. |
Кресло офисное GT RACER X-801A BLACK | 16 990 грн. |
GT Racer X-801A Black (W-21) | 17 999 грн. |
Gt Racer X-801A Bright Gray (W-20) | 17 100 грн. |
Gt Racer X-801A Bright Gray (W-20) | 17 100 грн. |