Дриль GTM DK-406/3 (39004)
GTM DK-406/3 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DK-406/3
Усі ціни 9 →Установка алмазного свердління GTM DK-406/3 (5.5 кВт, стійка з нахилом) (3 | 95 200 грн. |
Бурильна установка GTM DK-406/3 5,5 кВт 550об/хв зі стійкою та нахилом 45° | 95 208 грн. |
Установка алмазного свердління GTM DK-406/3 (5.5 кВт) (39004) 39004 | 95 208 грн. |
Установка алмазного буріння GTM DK-406/3/45 (стійка з нахилом) 39004 | 95 208 грн. |
Установка алмазного буріння GTM DK-406/3 стійка з нахилом 39004 | 95 208 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →