Дриль GTM DK-182/45 (38911)
Відео 1Фото 2 |
GTM DK-182/45 похила стійкастійка ненаклонная |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DK-182/45
Усі ціни 11 →Установка алмазного свердління GTM DK-182/45 (3.9 кВт, стійка з нахилом) ( | 28 870 грн. |
Установка алмазного бурения Gtm DK-182/45 | 28 769 грн. |
Бурильна установка GTM DK-182 3,9 кВт 650об/хв зі стійкою та нахилом 45° ( | 28 876 грн. |
Дриль алмаз. свердл. 3900Вт DK-182, GTM 38911 | 28 876 грн. |
Установка алмазного буріння GTM DK-182/45 (стійка з нахилом) 38911 | 28 877 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GTM DK-182/45
Ціни на GTM DK-182/45 |
---|---|---|---|---|
GTM DK-182/45 | від 28 769 грн. | 11 пропозицій | ||
GTM DK-182 | від 21 306 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →