Сковорідка для млинців Gusto GT-2309-2A 22 см чорний
Gusto GT-2309-2A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2309-2A 22 см чорний
Усі ціни 6 →Сковорода Gusto Xylan Shine Blini 20 x 2 см (GT-2309-2A) GT-2309-2A | 295 грн. |
Gusto GT-2309-2A | 275 грн. |
Gusto Xylan Shine 20 cм (GT-2309-2A) XylanShine20cм(GT-2309-2A) | 245 грн. |
Млинна сковорода Gusto Shine GT-2309-2A Xylan 20 cм (BP123247) | 288 грн. |
Gusto GT-2309-2А 200х20 мм Xylan Shine Сковорідка для млинців | 326 грн. |
Сковорода для млинців Gusto Xylan Shine 20 см (GT-2309-2A) | 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →