Сковорідка для млинців Gusto GT-2309-22 22 см чорний
Фото 3 |
Gusto GT-2309-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2309-22 22 см чорний
Сковорода універсальна Gusto Xylan Shine GT-2309-22 22 см | 387 грн. |
Сковорода для млинців GUSTO XYLAN Shine 22 cм (GT-2309-22) | 340 грн. |
Сковородка для млинців Gusto Xylan Shine 22 см (GT-2309-22) | 392 грн. |
Сковорода універсальна Gusto Xylan Shine GT-2309-22 22 см | 429 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →