Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77T
Відео 19Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77T 175/55 R15 77 T 175/55 R15 77 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77T
Усі ціни 23 →Шина Hankook Kinergy Eco 2 K 435 175/55 R15 77T | 2 781 грн. |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77T | 2 931 грн. |
Hankook KINERGY ECO 2 K435 175/55 R15 77T (8061327054) | 6 180 грн. |
Літня шина HANKOOK Kinergy Eco 2 K435 175/55R15 77T | 2 782 грн. |
HANKOOK Літня шина HANKOOK Kinergy Eco 2 K435 175/55R15 77T | 2 787 грн. |
ще 18 пропозицій
0 0 2 2 |
Хтось пише дуже галаслива, смішно, шини класу А по шумності. Відкотив 70 тисяч, гума дуже сподобалася, м'яка, тиха, добре балансується, середня ціна, рекомендую М'якість, не шумна, зносостійка Немає Александр Кадук: користуюся Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R14 86H більше року |
Поставивши після білшини..авто ваз 21130... використання в режимі 50/50, місто-траса. Проїхав поки 500км... відчуття просто космос!! М'яка як диван... авто було як на ступах, зараз перед(ставивши дві шини на пробу на перед) як нормальна іномарка.... ))))... я дуже задоволений.... тепер ще й ставитиму назад.... на задніх стоїть росава... що росава, що білшина - дерьмо повне...балансували- півдиска ханкуку по 5гр на кожне колесо і все тип топ.... ось вам і євроякість.... доречі гума з Угорщини..... М'яка, балансування, тихенька, що на сухому, що на мокрому покритті. Ні поки. користуюся Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/70 R13 82H менше місяця |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77T | від 2 781 грн. | 23 пропозиції | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/55 R15 77V | від 3 180 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →