Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 215/45 R17 91Y
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 215/45 R17 91Y 215/45 R17 91 Y 215/45 R17 91 Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 215/45 R17 91Y
Усі ціни 40 →Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 215/45 R17 91Y XL | 3 554 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 215/45 R17 91Y XL | 3 643 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 215/45 R17 91Y XL | 3 704 грн. |
Hankook VENTUS PRIME4 K135 215/45 R17 91Y (9038082097) | 5 340 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/45R17 91Y) | 3 648 грн. |
ще 20 пропозицій
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 215/45 R17 91Y
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 215/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/45 R17 91Y | від 3 515 грн. | 40 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/45 R17 91Y BMW/Mini | від 6 281 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →