Літня шина Hankook Ventus V12 Evo K110 255/45 R18 103Y
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus V12 Evo K110 255/45 R18 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus V12 Evo K110 255/45 R18 103Y
Hankook Ventus V12 Evo K110 255/45 ZR18 103Y XL | 4 536 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo K110 255/45 R18 103Y XL | 4 620 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo K 110 255/45 R18 103Y XL 32859 | 4 686 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo K110 255/45 ZR18 103Y XL | 4 620 грн. |
Hankook Ventus V12 Evo K110 255/45R18 103 Y | 4 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →