Сковорідка Resto Antlia 93062 24 см
Фото 10 |
Resto Antlia 93062 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Antlia 93062 24 см
Усі ціни 7 →Сковорода RESTO 93062 , 24 см | 599 грн. |
Сковорода RESTO 93062, 24 см | 477 грн. |
Resto Antlia 24см (93062) 93062 | 599 грн. |
Resto 93062 | 444 грн. |
Сковорода Resto Antlia глибока 24 см 93062 (4260709011721) | 599 грн. |
Cковорода глибока серія "antlia", 24 см resto 93062 | 588 грн. |
Cковорода глибока серія "antlia", 24, h=6.8 см resto 93062 | 605 грн. |
Модификації Resto Antlia 93062
Ціни на Resto Antlia 93062 |
---|---|---|---|---|
Resto Antlia 93060 20 см | від 377 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Antlia 93062 24 см | від 444 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Antlia 93064 28 см | від 587 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →