Комбінована пила HOLZMANN TK 305 230V
Відео 1Фото 7 |
HOLZMANN TK 305 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN TK 305 230V
Усі ціни 14 →Торцовочная циркулярная пила Holzmann Tk 305 | 17 276 грн. |
Пила торцуювально-циркулярна Holzmann TK 305 TK305230V | 17 340 грн. |
Монтажна пилка Holzmann TK 305 | 17 340 грн. |
Пила торцовочно-циркулярная Holzmann TK 305 TK305230V | 17 340 грн. |
Пила торцовочно-циркулярная Holzmann TK 305 TK305230V | 17 340 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди