Циркулярна пила HOLZMANN TK 255 230V
Відео 3Фото 10 |
HOLZMANN TK 255 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN TK 255 230V
Усі ціни 12 →Циркулярная пила Holzmann TK255 | 23 042 грн. |
Циркулярна пила Holzmann TK 255 TK255230V | 23 070 грн. |
Циркулярна пила Holzmann TK 255 | 23 070 грн. |
Циркулярная пила Holzmann TK 255 TK255230V | 23 070 грн. |
Циркулярная пила Holzmann TK 255 | 23 070 грн. |
ще 7 пропозицій
Сумарно непогана модель, АЛЕ тільки "померла" через 24 дні активної експлуатації. Купувалась у Єпіцентрі, прийшла зі слідами іржі. Весь заявлений функціонал працює не ідеально, але для дому піде Якість виконання не дуже my vwt4: користуюся HOLZMANN TK 255 230V менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди