Стрічкова пила HOLZMANN HBS 450 400V
Фото 8 |
HOLZMANN HBS 450 400V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN HBS 450 400V
Усі ціни 7 →Ленточная пила Holzmann HBS 450+Кешбек от магазина HBS450400V | 77 990 грн. |
Ленточная пила Holzmann HBS 450 | 77 990 грн. |
HOLZMANN Pionowa piła taśmowa HBS 450 400V | 69 280 грн. |
HOLZMANN Pionowa piła taśmowa HBS 450 400V | 71 012 грн. |
Ленточная пила Holzmann HBS 450 HBS450400V | 77 990 грн. |
Стрічкопильний верстат по дереву Holzmann HBS 450 400V | 77 990 грн. |
Стрічкова пила Holzmann HBS 450 | 77 990 грн. |