Відрізна пила HOLZMANN MKS 355 230V
Відео 2Фото 2 |
HOLZMANN MKS 355 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN MKS 355 230V
Усі ціни 13 →Дисковая пила по металлу Holzmann Mks 355 | 27 588 грн. |
Дискова пила по металу Holzmann MKS 355 MKS355230V | 27 690 грн. |
Дискова пила по металу Holzmann MKS 355 | 27 690 грн. |
Дисковая пила по металлу Holzmann MKS 355 MKS355230V | 27 690 грн. |
Дисковая пила по металлу Holzmann MKS 355 | 27 690 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди