Циркулярна пила HOLZMANN TS 200 230V
Відео 4Фото 11 |
HOLZMANN TS 200 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN TS 200 230V
Усі ціни 16 →Циркулярная пила Holzmann Ts 200 | 54 148 грн. |
Циркулярна пила Holzmann TS 200 TS200230V | 54 350 грн. |
Циркулярная пила Holzmann TS200 TS200230V | 54 350 грн. |
Монтажна пилка Holzmann TS 200 (9120058371882) TS 200 (9120058371882) | 54 350 грн. |
Циркулярна пила Holzmann TS 200 | 54 350 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди