Моноблок HP 22-dd20 All-in-One 22-dd2006ua (6C8T3EA)
Фото 4 | від 23 835 до 26 116 грн. Порівняти ціни 19 → |
Модифікації HP 22-dd20 All-in-One 2
Характеристики
HP 22-dd20 All-in-One 22-dd2006ua |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 22-dd20 All-in-One 22-dd2006ua
Колір:
Сортувати
Моноблок HP 22-dd2006ua AiO (6C8T3EA) | 24 405 грн. |
Моноблок Hp 22-dd2006ua (6C8T3EA) Ua | 23 956 грн. |
Моноблок Hp 22-dd2006ua (6C8T3EA) Ua | 23 955 грн. |
Моноблок HP All-in-One 22-dd2006ua (6C8T3EA) | 23 969 грн. |
Моноблок 21.5" HP 22-dd2006ru AiO i3-1215U/8Gb/SSD256Gb/WiFi/Cam/K&M/D | 26 116 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо