Моноблок HP 22-dd20 All-in-One 22-dd2007ua (6C8T5EA)
Фото 4 | від 23 730 до 37 365 грн. Порівняти ціни 26 → |
Модифікації HP 22-dd20 All-in-One 2
Характеристики
HP 22-dd20 All-in-One 22-dd2007ua |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 22-dd20 All-in-One 22-dd2007ua
Колір:
Сортувати
Моноблок HP 22-dd2007ua AiO (6C8T5EA) | 24 886 грн. |
Моноблок Hp 22-dd2007ua (6C8T5EA) Ua | 24 356 грн. |
Моноблок HP 22-dd2007ua AiO (6C8T5EA) | 23 899 грн. |
Моноблок 21.5" HP 22-dd2007ru AiO i3-1215U/8Gb/SSD512Gb/WiFi/Cam/K&M/D | 26 630 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо