Неттоп HP Pro Mini 260 G9 6B2W5EA
Фото 3 | від 22 121 до 34 510 грн. Порівняти ціни 27 →Проц:Core i5, 1235U, 0.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації HP Pro Mini 260 G9 6
Характеристики
HP Pro Mini 260 G9 6B2W5EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Pro Mini 260 G9 6B2W5EA
Колір:
Сортувати
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (6B2W5EA) | 23 042 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Hp Pro Mini 260 G9 (6B2W5EA) | 22 298 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Hp Pro Mini 260 G9 (6B2W5EA) | 22 242 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (6B2W5EA) | 22 149 грн. |
Компьютер hp Pro Mini 260 g9 / i5-1235U (6b2w5ea) | 23 767 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо