Неттоп HP Pro Mini 260 G9 885Q9EA
Фото 3 | від 23 259 до 29 120 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 1335U, 0.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації HP Pro Mini 260 G9 6
Характеристики
HP Pro Mini 260 G9 885Q9EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Pro Mini 260 G9 885Q9EA
Колір:
Сортувати
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (885Q9EA) | 23 820 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 (885Q9EA) | 23 259 грн. |
Комп'ютер HP Pro Mini 260 G9 / i5-1335U, 8, 512, WiFi, K&M (885Q9EA) | 24 988 грн. |
Неттоп HP Pro Mini 260 G9 i5-1335U/8 ГБ/SSD512 ГБ/подставка/K&M/WiFi/DOS 8 | 23 355 грн. |
Комп'ютер HP Pro Mini 260 G9 / i5-1335U, 8, 512, WiFi, K&M (885Q9EA) 885Q9 | 23 355 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо